Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ 100mm*30m

Výrobce: HASOFT
Dostupnostskladem
Původní cena693,00 Kč
Cena / 1 ks s DPH575 Kč
Bez DPH475,21 Kč
Měrná jednotkaks

OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ 100mm*30m - detailní popis

Základní vlastností OKENNÍ PÁSKY VENKOVNÍ je její paropropustnost. Tato paropropustná, neboli difúzní fólie se samolepicím okrajem slouží k ošetřování stavebních detailů při osazování oken, dveří, zimních zahrad, fasád a jiných výplní otvorů. I v této problematice platí úplně stejné principy, které se uplatňují například i u střešních konstrukcí. Tedy že parotěsná fólie se umísťuje na interiérovou stranu a paropropustná na stranu exteriérovou. Parotěsná fólie zabraňuje vstupu páry do spojovací spáry a paropropustná fólie zaručuje odvedení případné páry ze spáry ven do exteriéru. OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ je navíc i stavebně zapravitelná. Samolepicím okrajem se lepí k rámu oken či dveří. Navíc brání také prostupu vzduchu, větru a dešti do stavební konstrukce. Mějte na paměti, že pokud se rozhodnete použít jednu z těchto dvou fólií, musíte použít i druhou, tedy v případě, že chcete mít připojovací spáru okenního otvoru správně ošetřenou.

OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ je třívrstvá vlísová fólie, která umožňuje prostup vodní páry ze stavební spáry ven do exteriéru. Tato fólie je jednostranně opatřena samolepicím okrajem s velmi silně a trvale přilnavým akrylátovým lepidlem.
popis

třívrstvá fólie (vlís, paropropustný PE, vlís) jednostranně opatřená samolepicím okrajem s velmi silně a trvale lepivým akrylátovým lepidlem
použití

těsní připojovací spáru při montáži oken a dveří, zabraňuje prostupu vzduchu i větru do stavby. Jednoduše nalepíte na rám okna na stranu exteriéru. Je paropropustná!
vlastnosti

flexibilní, vodotěsná, pevná, lze omítat, polyakralátové lepidlo má skvělou počáteční i trvalou přilnavost
barva

modrá
ekvivalentní difuzní tloušťka sd

(DIN EN ISO 12572) cca 1 m
teplota při aplikaci

nezávislá na teplotě
síla

0,3 ± 0,1 mm
plošná hmotnost

110 ± 15 g/m²

OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ 100mm*30m 1