Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ 100mm*30m

Výrobce: HASOFT
Dostupnostskladem
Původní cena693,00 Kč
Cena / 1 ks s DPH575 Kč
Bez DPH475,21 Kč
Měrná jednotkaks

OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ 100mm*30m - detailní popis

Oproti OKENNÍ PÁSCE VENKOVNÍ je základní vlastností OKENNÍ PÁSKY VNITŘNÍ její parotěsnost, tato vlastnost vyplývá už i z názvu. OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ se samolepicím okrajem slouží k ošetřování stavebních detailů při osazování oken, dveří, zimních zahrad, fasád a jiných výplní otvorů. I v této problematice platí úplně stejné principy, které se uplatňují například i u střešních konstrukcí. Tedy že parotěsná fólie se umísťuje na interiérovou stranu a paropropustná na stranu exteriérovou. Parotěsná fólie zabraňuje vstupu páry do spojovací spáry a paropropustná fólie zaručuje odvedení případné páry ze spáry ven do exteriéru. OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ je navíc i stavebně zapravitelná. Samolepicím okrajem se lepí k rámu oken či dveří. Navíc brání také prostupu vzduchu a větru do stavební konstrukce. Mějte na paměti, že pokud se rozhodnete použít jednu z těchto dvou fólií, musíte použít i druhou, tedy v případě, že chcete mít připojovací spáru okenního otvoru správně ošetřenou.

OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ je třívrstvá vlísová fólie, která zabraňuje prostupu vodní páry do stavební spáry. Tato fólie je jednostranně opatřena samolepicím okrajem s velmi silně a trvale přilnavým akrylátovým lepidlem.
popis

třívrstvá fólie (vlís, PE, vlís) jednostranně opatřená samolepicím okrajem s velmi silně a trvale lepivým akrylátovým lepidlem
použití

těsní připojovací spáru při montáži oken a dveří proti páře, zabraňuje prostupu vzduchu i větru do stavby. Jednoduše nalepíte na rám okna n astranu interiéru. Je parotěsná!
ekvivalentní difuzní tloušťka sd

(DIN EN ISO 12572) cca 50 m
teplota při aplikaci

nezávislá na teplotě
síla

0,3 ± 0,1 mm
plošná hmotnost

140 ± 15 g/m²

OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ 100mm*30m 1