Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

PODSTŘEŠNÍ PÁSKA 50mm*25m

Výrobce: HASOFT
Dostupnostskladem
Původní cena410,00 Kč
Cena / 1 ks s DPH371,11 Kč
Bez DPH306,70 Kč
Měrná jednotkaks

PODSTŘEŠNÍ PÁSKA 50mm*25m - detailní popis

PODSTŘEŠNÍ PÁSKA je lepící páska, která je určená hlavně ke spojování všech možných podstřešních fólií s nepropustnými a lehce drsnými povrchy. Tedy těch, které se dávají na studenou stranu skladby střechy. Na tyto materiály můžete PODSTŘEŠNÍ PÁSKU použít jednak jako spojovací pásku a jednak jako pásku opravnou. Copak se Vám difúzní fólie ještě nikdy neroztrhla, nebo jste ji neprobili hřebíky? Tak přesně na tyhle bolístky je vhodná naše PODSTŘEŠNÍ PÁSKA! A nejen na ně. S ledovým klidem s její pomocí můžete oblepit i prostup na studené straně střechy! Ale to není vše – PODSTŘEŠNÍ PÁSKA se velice pevně spojí i se dřevem, cihlami, nebo s betonovým podkladem.

PODSTŘEŠNÍ PÁSKA – to je jediněčné spojení nosiče ze speciálního polypropylenového rouna a skvělého polyakrylátového lepidla. V PODSTŘEŠNÍ PÁSCE se spojují ty nejlepší vlastnosti obou komponent. Nosič je UV stabilní – na přímém slunečním záření si tuto vlastnost zachovává po celé 4 měsíce, pokud je potřeba! PODSTŘEŠNÍ PÁSKU můžete klidně zaomítat, nebo přetřít barvou! Polyakrylátové lepidlo zase vyniká dobrou pevností ve smyku, extrémně vysokou počáteční i trvalou přilnavostí a mimo jiné i skvělou odolností proti stárnutí.
popis

poddajný a rozměrově stálý nosič z tryskaného PP rouna a polyakrylátové lepidlo s extrémní přilnavostí
použití

ke spojování a opravě kontaktních difúzních fólií. UV stabilitu si na slunci zachovává až po 4 měsíce a za deště má nekluzavý povrch. Lze přetírat barvou i omítat. Přilne na dřevo, zdivo i beton
vlastnosti

trvale odolává vlhkosti, skvělá smyková pevnost i tepelná odolnost
teplotní odolnost

−30 °C až +80 °C
teplota při aplikaci

+5 °C až +40 °C
síla

0,66 mm
průtažnost

50 až 100 %

PODSTŘEŠNÍ PÁSKA 50mm*25m 1