Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA 50mm*20m

Výrobce: HASOFT
Dostupnostskladem
Původní cena730,01 Kč
Cena / 1 ks s DPH683,77 Kč
Bez DPH565,10 Kč
Měrná jednotkaks

ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA 50mm*20m - detailní popis

ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA je určena k použití jako opravná a těsnicí páska. Skvěle ji využijete ve výstavbě. Lze ji nalepovat na hladké materiály jako je sklo a kov (rozhodně Vám nesmí chybět při montáži prosklených fasád, zimních zahrad a dalších architektonických záležitostí). Její hliníkový nosič je vyztužený HDPE laminátovou vrstvou, takže při použití šroubů či hřebíků se jeho povrch nepoškodí a páska těsní i v těchto místech.

ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA má složení podobné jako BUTYLOVÁ PÁSKA (prosím hodit odkaz na G606) - nosič z hliníkové fólie s velmi přilnavým butylkaučukovým lepidlem a speciální fólií sloužící jako krycí vrstva. Rozdíl mezi těmito dvěmi páskami je v tom, že nosič ŠROUBOTĚSNÉ PÁSKY je navíc potažený tenkou vrstvičkou HDPE-laminátu. Tato „vychytávka“ funguje tak, že pásku můžete bez obav provrtat, nebo skrz ni zatlouct hřebík. HDPE-laminát totiž zpevňuje hliníkový nosič a ten se ani při provrtání neroztrhá. ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA tak zaručuje těsnění i těmto problematickým spojům. ŠROUBOTĚSNOU PÁSKU dodáváme na český trh v černé barvě.
popis

nosič z AL fólie, potažený tenkou vrstvou HDPE laminátu, s velmi přilnavým butylkaučukovým lepidlem a speciální fólií sloužící jako krycí vrstva
použití

jako opravná a těsnicí páska, AL – nosič vyztužený HDPE – při použití šroubů či hřebíků se jeho povrch nepoškodí a páska těsní i v těchto místech, skvělá při montáži zimních zahrad a prosklených fasád!
vlastnosti

odolná při instalaci šroubů či hřebíků, UV stabilní, voděodolná, skvělá odolnost proti stárnutí
teplotní odolnost

−30 °C až +80 °C
teplota při aplikaci

+5 °C až +40 °C
síla fólie

cca 0,9 mm
průtažnost

cca 200 %
lepivá síla

≥ 25 N/25 mm

ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA 50mm*20m 1