Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ 50mm*10m

Výrobce: HASOFT
Dostupnostobvykle skladem
Původní cena588,00 Kč
Cena / 1 ks s DPH550,55 Kč
Bez DPH455,00 Kč
Měrná jednotkaks

BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ 50mm*10m - detailní popis

BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ se používá zejména tam, kde potřebuje trvale utěsnit stavební detail – takovým typickým příkladem jsou prostupy stavebních konstrukcí jako jsou například antény, nebo různé roury. BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ je abnormálně flexibilní a přizpůspbivá a extrémně přilnavá, takže se o prostup, který s její pomocí ošetříte, nemusíte bát. A pokud Vás lehce zarazila její cena, zkuste si spočítat, kolik času s kolegou strávíte při práci na utěsnění jednoho prostupu. Pokud se dostanete ke dvaceti minutám, nebudete daleko od pravdy. Dvacet minut krát dva lidé – to je dohromady čtyřicet minut času a práce. Není náhodou materiál, který místo toho použijete ekonomičtější? A co navíc? Bude Vám fungovat a ušetříte si případnou reklamaci! Važte si své vlastní práce, naučte se pracovat lépe, rychleji a ekonomičtěji!

BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ je velmi pružná těsnící lepící páska se silnou vrstvou velmi přilnavého butylkaučukového lepidla a speciální fólií sloužící na jedné straně jako krycí vrstva. Pásku z oddělovací vrstvy silikonového papíru lehce sejmete díky tomu, že je opatřena z obou stran tzv. „fingerliftem“.
popis

extrémně pružná butylkaučuková lepicí páska, krytá speciální PE fólií
použití

skvělá páska k ošetřování a utěsňování detailů stavebních konstrukcí, které procházejí skrz parotěsné fólie
vlastnosti

bravurní pružnost a skvělá lepivost zaručuje bezproblémové utěsnění i velmi složitých detailů – průchody, odpady, kanalizace atd.
upozornění

není UV stabilní – nepatří do exteriéru!
teplotní odolnost

−30 °C až +80 °C
teplota při aplikaci

+5 °C až +40 °C
síla

2 mm
průtažnost

≥ 300 %

BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ 50mm*10m 1