Mícháme barvy JUB... inspirujte se

Sdílejte

BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem 15mm*15m

Katalogové číslo: 622Výrobce: HASOFT
Dostupnostobvykle skladem
Původní cena168,00 Kč
Cena / 1 ks s DPH169,88 Kč
Bez DPH140,40 Kč
Měrná jednotkaks

BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem 15mm*15m - detailní popis

BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem je použitelná jak pro vzduchotechniku a klimatizaci, tak ve stavebnictví, ale i při výrobě přístrojů a automobilů. Všeobecně ji můžete používat při utěsňování spár a spojů, a to proto, aby jste zabránili takovým negativním vlivům, jako je přenos vlhkosti a vznik tepelných mostů. BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem je tedy vhodná také pro trvalé utěsňování spár a spojů při výrobě a opravě vozidel a přístrojů. Ve stavebnictví ji určitě využijete při spojování a utěsňování parotěsných a vzduchotěsných fólií, při osazování výplní otvorů, světlíků a k utěsňování prostupů ať už střešními, nebo jinými stavebními konstrukcemi.

BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem je další z rodiny pásek „inteligentního butylu“. Je složená ze silně lepivé černé butylkaučukové hmoty, do které je zalitá tenká vrstva polypropylenu. Díky této vrstvičce vznikla oboustranně lepící butylkaučuková páska. Lepící hmota je z jedné strany nanesena na oddělovací vrstvě z papíru, který je oboustranně potažený silikonem.
popis

plynotěsná a parotěsná vrstva butylu na tkaninovém PP nosiči, UV stabilní, drží na většině stavebních materiálů
použití

stavebnictví – spojování a utěsňování parozábran, těsnění detailů při montáži oken, zimních zahrad, vzduchotechnika, klimatizace, autoprůmysl atd.
vlastnosti

extrémní odolnost proti stárnutí, díky nosiči tvarově stálá
teplotní odolnost

−30 °C až +80 °C
teplota při aplikaci

+5 °C až +40 °C
síla

1 mm
průtažnost

~ 15 mm
lepivá síla

~ 15 N/25 mm

BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA s nosičem 15mm*15m 1